Rukometostali rezultati

Islanđani napravili veliko iznenađenje i razbili Francuze, Nizozemci uvjerljivi protiv Crnogoraca

22. siječnja 2022. - 21:17

U prvoj jučerašnjoj utakmici naše skupine Eura Nizozemska je bila bolja od Crne Gore s 34:30 (18:16). Nakon uvjerljive pobjede nad Hrvatskom, Crnogorci su dobro otvorili i jučerašnji susret, u 13. minuti imali su vodstvo 10:6, no Nizozemci su do poluvremena preokrenuli i otišli na odmor s dva gola prednosti. Utakmica je prelomljena tek u zadnjih deset minuta, Nizozemska je u 51. minuti prvi put došla na plus četiri, a ubrzo i na plus pet (30:25) i Crnogorci se više nisu uspjeli vratiti. Pobjednike je s devet golova predvodio Smits, a junak je i vratar Van Leeuwen, koji je imao čak 14 obrana. Za naše južne susjede po šest golova zabili su Čepić i Branko Vujović, Simić je skupio deset obrana.

Island je napravio iznenađenje i s čak 29:21 (17:10) razbio Francusku, kojoj je t...

25. travanj 2024 02:16