Kaštelani u žestokom naletu, Trogirani našli bodove spasa u dalmatinskom derbiju u Metkoviću

Piše Ivan Renić
3. travnja 2023. - 22:51

Ribola Kaštela – Moslavina 28:27 (12:11)

Do četvrte pobjede u zadnjih pet utakmica stigli su rukometaši Ribole Kaštela na sućuračkoj Sokolani. Teško izborene bodove osigurao je Milković pogotkom u posljednjim sekundama. Time su Kaštelani ostali na drugoj poziciji s bodom manje od vodećeg Metkovića. U prvom poluvremenu prednost je išla s jedne na drugu stranu. No, domaći su nakon 30 minuta imali gol viška. Borbeno je bilo i u nastavku. Kaštelani su vodili većinu drugog dijela, no Moslavina je u zadnjih pet minuta vratila prednost na svoju stranu. Vozab i Šehić donijeli su im plus dva (24:26) dvije minute prije kraja, no domaći su uzvratili golovima Milasa, Vujičevića i Čajića. Bodovi su ostali u Kaštelima zahvaljujući pogotku Milkovića. Najefikasniji u redovima pobjednika bio je Vujiče...

09. svibanj 2024 05:45