Rukometprva hrl

Splićanke poražene u Osijeku, nakon šest kola imaju tri pobjede i tri poraza

19. studenog 2020. - 10:56

Do 23. minute splitske su rukometašice u Osijeku bile u igri, usprkos minusu (12:10) bile su „unutra”, no već do kraja poluvremena to se potpuno promijenilo.

Splićanke su promašile sedmerac i još par šuteva iz igre, što su Osječanke majstorski kaznile i s pet uzastopnih golova odvojile se na komfornih 17:10.

Dvije najraspoloženije igračice u redovima gošći Rubić i Stojanov vratile su Split 2010 na minus četiri (20:16), no za eventualni preokret bila je potrebna bolja obrana, a nje u ovoj utakmici nije bilo.

Osijek je odmah uzvratio s dva vezana gola za 22:16 i do kraja je dvoboja rutinski održavao stečenu prednost. Nakon šest odigranih utakmica Splićanke imaju tri pobjede i tri poraza te su točno na sredini tablice, na sedmom mjestu.

18. travanj 2024 18:14