Rukometliga za ostanak

Važna pobjeda Trogirana kontra Umaga, Karlovac je odnio oba boda iz Gospina polja

Piše V. Stojan, T. Vlašić
15. ožujka 2022. - 07:43

Utakmica je bila važna Trogiranima kako bi ostali bodovno poravanati s vodećim Zametom, dok su Umažani priželjkivali pobjedu kojoma bi pobjegli iz opasne zone.

Domaćini su većim dijelom susreta održavali minimalnu prednosti, da bi u drugom dijelu nastavka minuta, nakon nekoliko obrana Bakovića i efikasnosti u napadu, otišli na plus četiri (25:21 u 47. minuti) i to je bio kraj nadanja gostiju iz Istre da bi mogli doći do punog plijena u trogirskoj dvorani Vinko Kandija.

Trogir - Umag 30:27 (15:14)

Trogir - Sportska dvorana Vinko Kandija. Gledatelja: 200.

Suci: Kuhar (Samobor) i Prelčec (Zagreb).

Trogir: Baković (11 obrana, 1 gol), Vranješ (1 obrana), Barić 1, Radnić 7, Piteša Brkan, Maričić 4, Babić, Bradarić-Šljujo 1, Ljubica, Trivković 6, Drnasin, Lozina 2, Špika 6, Pe...

28. lipanj 2024 12:06