Strani nogometšpanjolska

Atletico Madrid i Sevilla napravili potpuno iste preokrete: obje su momčadi na svom travnjaku gubile 0:2 i stigle do 3:2 pobjede

23. siječnja 2022. - 09:30

U 22. kolu španjolske Primere nogometaši Valencije su vodili u Madridu 2-0 protiv Atletica. Imali su i 2-1 do 91. minute, ali je na kraju slavio Atletico 3-2.

Musah u 25. i Hugo Durro u 44. minuti donijeli su Valenciji veliku prednost od 2-0 uoči drugog poluvremena. No, povratak domaćina, uz snažnu podršku s tribina, krenuo je u 64. minuti kada je Cunha smanjio na 1-2.

I sve do sudačke nadoknade stajalo je tih 1-2, ali je tada Correa iskoristio zbunjenost gostujuće obrane te je izjednačio na 2-2. Tu nije bio kraj već je Atletico u 93. minuti, nakon sjajne akcije, zabio i treći gol. Strijelac pogotka vrijednog tri boda bio je Hermoso.

Hrvatski nogometaš Šime Vrsaljko počeo je u udarnoj momčadi Atletica te je izašao nakon sat vremena igre.

Atletico je ostao na četvrtom mjestu ...

25. travanj 2024 14:53