Strani nogometkatalonci slavili

Barcelona došla do pobjede kod Levantea zahvaljujući pogotku u drugoj minuti sudačke nadoknade

10. travnja 2022. - 23:06

Nogometaši Barcelone gostovali su kod Levantea u 31. kolu španjolske La Lige te se iz Valencije vraćaju s tri boda (3-2) koja su osigurali pogotkom De Jonga u 92. minuti.

Sve uzbudljivo u susretu pretposljednje momčadi na ljestvici i Barcelone dogodilo se u nastavku kada je postignuto svih pet pogodaka, a dosuđena su i čak tri jedanaesterca, svi za Levante! Domaćin je dva iskoristio, dok u 56. minuti, kod 1-0, nije bio uspješan Roger Marti.

Barcelona je uspjela brzopotezno okrenuti 0-1 u 2-1 golovima Aubameyanga u 59. i Pedrija u 63. minuti. Ipak, u 83. minuti Lenglet je napravio nepromišljeni prekršaj, a Melero je pogodio s bijele točke za 2-2. Ni tu nije bio kraj drame na ovoj utakmici jer Barcelona je ipak imala zadnju riječ.

U 92. minuti je Jordi Alba lijepo ubacio, a Luuk ...

09. svibanj 2024 02:13