Strani nogometnakon penala

BBC se narugao Ronaldu, potez se nije svidio legendi engleskog nogometa, morao je reagirati: ‘Ovo je sramota!‘

Piše Sport SD
2. srpnja 2024. - 10:15

Portugal se plasirao u četvrtfinale Europskog prvenstva u Njemačkoj nakon što je u susretu osmine finala u Frankfurtu pobijedila Sloveniju (3:0) boljim izvođenjem jedanaesteraca, nakon 120 minuta nije bilo golova.

Obje momčadi imale su po jednu fantastičnu priliku u produžetku. Cristiano Ronaldo je u 105. minuti mogao zabiti iz jedanaesterca, ali Jan Oblak brani njegov udarac. Sedam minuta kasnije Benjamin Šeško se sam sjurio prema portugalskim vratima, ali njegov udarac obranio je Diogo Costa.

Oblak brani penal Ronaldu

AFP

Nakon što mu je Oblak obranio penal engleski BBC narugao se Ronaldu u izravnom prijenosu, napisali su ‘Misstiano Penaldo‘ i navukli bijes sportske javnosti, posebno portugalskih navijača.

Ovaj potez BBC-a nije se svidio ni legendi engleskog nogometa, John Terry morao je reagirati.

- BBC, ovo je sramota, napisao je bivši engleski reprezentativac.

02. srpanj 2024 10:28