sponzor rubrike Powered by SuperSport
StoryEditorOCM
Strani nogometliga prvaka

Bivši reprezentivac Srbije razbjesnio navijače Zvezde, za njega nema dvojbe, poruka na njemačkom otkrila je sve

Piše Sport SD
27. studenog 2024. - 11:06

Nogometaši Crvene zvezde u 5. kolu Lige prvaka dočekuju Stuttgart, očekuje se dolazak oko 2500 navijača na stadion Rajko Mitić. Uoči utakmice njemački mediji izdali su upozorenje navijačima koji će na gostovanje u Beograd.

- Stuttgart očekuje ozbiljan izazov u Beogradu. Atmosfera u Beogradu je užarena, a ‘ultrasi‘ Crvene zvezde poznati su po nasilnom ponašanju. Javno isticanje pripadnosti klubu, pjevanje pjesama i glasno kretanje ulicama može biti opasno. Ni nošenje dresova i navijačkih rekvizita dan prije utakmice nije dobra ideja, piše swr.de.

Dok su Nijemci na oprezu, uoči utakmice u Beogradu oglasio se bivši reprezentativac Srbije Zdravko Kuzmanović, njegov potez razbjesnio je mnoge u Srbiji, pogotovo navijače Zvezde.

Želite li dopuniti temu ili prijaviti pogrešku u tekstu?
05. lipanj 2026 14:43