Strani nogometliga prvaka

Čolak i dalje pogađa, Mikanović zabio u krivi gol, Juranović pobjednički

21. srpnja 2021. - 23:10

Hrvatski napadač Antonio Čolak nastavlja briljirati u redovima švedskog Malmoa, a s odličnim predstavama nastavio je i vratar Kristijan Kahlina u redovima Ludogoreca.

U prvom susretu drugog pretkola Lige prvaka Malmo je pobijedio HJK Helsinki sa 2-1, a prvi pogodak na utakmici postigao je povremeni hrvatski reprezentativac Antonio Čolak. Bio je to negov već deseti gol u dresu švedskog prvaka otkako je u ožujku ove godine stigao na posudbu iz PAOK-a.

Čolak je postigao pogodak u posljednjim trenucima prvog dijela. Izjednačio je Roope Riski u 68. minuti, a pobjedu domaćinu donio je Anders Christiansen u 74. minuti.

Čolak je od četiri gola Malmoa ove sezone u kvalifikacijama Lige prvaka zabio tri, a još sedam je zabio u prvenstvu gdje je vodeći strijelac ispred napadača Norrkopinga ...

19. travanj 2024 20:46