Strani nogometnakon dvije godine ponovno prvaci

Corinthians osvojio sedmi naslov brazilskog prvaka, pogledajte veliko slavlje

16. studenog 2017. - 12:55

Nogometaši Corinthiansa iz Sao Paula osigurali su svoj sedmi naslov brazilskog prvaka svladavši u susretu 35. kola na svom terenu Fluminense sa 3-1, tri kola prije kraja Corinthians ima nedostižnih 10 bodova više od drugog Gremija.

Gosti iz Rio de Janeira su poveli preko Henriquea već u 2. minuti i zadržali tu prednost do poluvremena. No, na samom početku nastavka Jo je golovima u 46. i 49. minuti preokrenuo rezultat da bi Jadson pogotkom za 3-1 u 85. minuti potvrdio pobjedu i slavlje na Corinthians Areni je mogli početi.

Corinthians sada ima 71 bod, dok je finalist Cope Libertadores Gremio na 61, a branitelj naslova Palmeiras je treći sa 57 bodova i utakmicom manje.

Posljednji naslov Corinthians je osvojio 2015. godine, da bi lani prvenstvo završio na sedmom mjestu. Nakon tog neu...

16. lipanj 2024 20:01