Strani nogometZasjenio Haalanda

Guardiola u potpunom šoku, Ivan je s dva pogotka srušio Manchester City na Etihadu, gol za pobjedu zabio je u osmoj minuti sudačke nadoknade

Piše Frane Vulas
12. studenog 2022. - 17:10

Pepa Guardiolu i Manchester City na Etihadu je u zadnjem prvenstvenom susretu prije pauze zbog Svjetskog prvenstva šokirao Brentford. Oba pogotka u 2:1 pobjedi gostiju zabio je napadač Ivan Toney. Drugi pogodak za veliko slavlje momčadi iz Zapadnog Londona je zabio u osmoj minuti sudačke nadoknade.

Engleski prvak je upisao prvi domaći ovosezonski poraz u Premiershipu (jedini do ovog nanio mu je Liverpool na Anfieldu) i još je više izgubio korak u pokušajima da obrani naslov. Junak pobjede gostiju bio je engleski napadač Toney. Izbornik Gordog Albiona Gareth Southgate nije ga uvrstio na popis 26 igrača na koje računa u Katru. Toney mu je odgovorio s dva pogotka u mreži jakog Cityja.

Goste je Toney doveo u vodstvo u 16. minuti. Izjednačio je engleski reprezentativac Phil Foden u...

28. svibanj 2024 10:40