Inter došao do pobjede nakon što je u 62. minuti gubio sa 0:2, Jurić izgubio kod kuće od Sassuola

22. studenog 2020. - 18:33

U susretu osmog kola talijanskog nogometnog prvenstva Inter je pobijedio Torino sa 4-2, premda je do 62. minute gubio sa 0-2.

Torino je poveo u posljednjim trenucima prvog dijela golom Simonea Zaze, a u 62. minuti Cristian Ansaldi je iz kaznenog udarca doveo goste do povećanja prednosti.

Međutim, Inter je u svega pet minuta izjednačio. Prvo je Alexis Sanchez na asistenciju Romela Lukakua smanjio u 64. minuti, a tri minute kasnije su okrenuli uloge. Sanchez je asistirao, a Lukaku zabio za 2-2.

Inter je u potpunosti okrenuo rezultat u 84. minuti golom belgijskog napadača iz kaznenog udarca. Pobjedu milanskog kluba potvrdio je Lautaro Martinez u 90. minuti u akciji u kojoj je sudjelovao i Ivan Perišić.

Hrvatski reprezentativac ušao je u igru u 74. minute, dok je Marcelo Brozović izvan st...

19. travanj 2024 06:40