Strani nogometrutinsko slavlje

Juventus na Ronaldov pogon lagano pobijedio Cagliari: Portugalac zabio ‘hat-trick‘ za samo 32 minute

14. ožujka 2021. - 20:53

Cristiano Ronaldo je trebao 32 minute kako bi postigao 'hat-trick' i donio pobjedu Juventusu 3-1 (3-0) na gostovanju kod Cagliarija u dvoboju 27. kola talijanske Serie A.

Ronaldo je mrežu domaćina načeo u 10. minuti pogotkom glavom nakon ubačaja Cuadrada. U 25. minuti je Portugalac bio precizan iz kaznenog udarca, a u 32. minuti je zaključio 'hat-trick' nakon dodavanja Chiese.

U nastavku dvoboja gosti su kontrolirali utakmicu, a napadač Cagliarija Giovanni Simeone samo uspio je ublažiti poraz domaće momčadi.

Nogometaši Intera gostujući kod Torina slavili su s 2-1 (0-0) i privremeno povećali prednost pred drugoplasiranim Milanom na devet bodova.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Inter je poveo u 62. minuti pogotkom Romelua Lukakua iz kaznenog udarca dosuđenog zbog prekrš...

19. travanj 2024 12:28