Juventus rutinski svladao Cagliari kod kuće, Marko Rog odigrao cijeli susret

21. studenog 2020. - 22:57

Talijanski nogometni prvak Juventus u susretu je 8. kola na svom terenu rutinski svladao Cagliari sa 2-0 (2-0).

Susret je s dva gola u završnici prvog poluvremena riješio Cristiano Ronaldo (38, 42). Prvi gol postigao je snažnim udarcem s ruba kaznenog prostora nakon proigravanja Morate, a drugog odlično se snašavši pred gostujućim golom nakon udarca iz kuta.

Hrvatski reprezentativni veznjak Marko Rog odigrao je čitav susret za Cagliari koji je ostao 11. sa 10 bodova, dok je Juventus skočio na drugo mjesto sa 16 bodova, jednim manje uz utakmicu više od vodećeg Milana.

Ranije u subotu Spezia i Atalanta su igrale 0-0. Gosti iz Bergama napadali su čitavim tijekom susreta, u 57. minuti su bili uvjereni kako su napokon probili bunker domaćih kada je Gosens zatresao mrežu, no pregledom...

25. travanj 2024 14:25