Strani nogometpremiership

Luda završnica Newcastlea: u posljednje dvije minute zabili dva gola i slavili na gostovanju kod Crystal Palacea

27. studenog 2020. - 23:33

Nogometaši Newcastlea prekinuli su niz od dva prvenstvena poraza i na gostovanju kod Crystala Palacea slavili sa 2-0 (0-0) postiglavši oba pogotka u razmaku od jedne minute u završnici dvoboja.

U 88. minuti Joelinton je asistirao strijelcu Wilsonu, a minutu poslije su zamijenili uloge. Joelintonu je pomogao i domaći obrambeni igrač koji je skrenuo loptu na putu prema mreži i prevario svog vratara Guaitu.

Momčad Stevea Brucea je došla do 14 bodova i stigla do desetog mjesta. Crystal Palace je samo bod iza Newcastela, ali se u napućenoj ljestvici Premier lige nalazi na 13. poziciji. Vodeći Tottenham ima 20 bodova, kao i drugoplasirani Liverpool, dok po 18 bodova imaju Chelsea i Leicester.

20. travanj 2024 04:24