Strani nogometPremier league

Manchester City rutinski do pobjede kod Brigthona, Watford iznenađujuće ‘razbio‘ Everton u gostima

23. listopada 2021. - 20:27

Engleski nogometni prvak Manchester City zasjeo je na drugo mjesto ljestvice Premier lige nakon što je u posljednjem susretu subotnjeg programa 9. kola kao gost svladao najugodnije iznenađenje dosadašnjeg dijela sezone Brighton and Hove Albion sa 4-1 (3-0).

City je poveo u 13. minuti nakon skandalozne procjene sudaca koji nisu označili prekršaj Gabriela Jesusa na domaćem vrataru Sanchezu u petercu. Sanchez je zbog primljenog udarca ispustio loptu koju je Gundogan proslijedio u mrežu, uslijedila je provjera putem VAR-a nakon koje je glavni sudac Friend iznenađujuće pokazao na centar. City je pobjedu potvrdio s dva gola Fodena iz protunapada u 28. i 31. minuti, da bi u nastavku domaći uspjeli smanjiti kaznenog udarca kojega je uspješno izveo Mac Allister u 81. minuti, a u posljednjoj mi...

18. travanj 2024 20:26