Strani nogometpremier league

Manchester United nakon preokreta slavio kod Tottenhama i učvrstio se na drugoj poziciji

11. travnja 2021. - 19:51

Nogometaši Manchester Uniteda izdvojili su se na drugom mjestu engleskog prvenstva 3-1 (0-1) pobjedom na gostovanju kod Tottenham Hotspura u susretu 31. kola.

Tottenham je poveo krajem prvog poluvremena pogotkom Sona (40) nakon lijepe akcije, no u nastavku je uslijedio preokret kojim je United uzvratio za ponižavajući 1-6 poraz na Old Traffordu u prvom dijelu sezone. Na 1-1 izjednačio je Fred (57) pospremivši odbijanac u mrežu, da bi United u vodstvo doveo Cavani (79) sjajnim pogotkom glavom u padu. Konačni rezultat postavio je Greenwood (90+6) u posljednjoj minuti sudačke nadoknade.

Drugi United sada ima 63 boda, 11 manje uz utakmicu manje od vodećeg Manchester Cityja, ali sedam više od trećeg Leicester Cityja koji je ranije u nedjelju izgubio na gostovanju kod West Ham Uniteda s...

18. travanj 2024 18:55