Milan odigrao neriješeno protiv Cagliarija, u zadnjem kolu gostuju kod Atalante koja je osigurala mjesto u Ligi prvaka

16. svibnja 2021. - 23:08

Nogometaši Milana odigrali su 0-0 protiv Cagliarija u zadnjoj utakmici nedjeljnog programa 37. kola Serie A te si tako otežao poziciju u borbi za Ligu prvaka.  Ante Rebić je odigrao cijelu utakmicu za Milan, a Mario Mandžukić je ušao u 89. minuti.

Milan se sa 76 bodova izjednačio s trećeplasiranim Napolijem, a Juventus je peti s bodom manje.

U zadnjem kolu Milan će igrati u Bergamu kod Atalante koja je osigurala mjesto u Ligi prvaka, Napoli je domaćin Veroni, a Juventus će gostovati u Bologni. Jedna od te tri momčadi će se morati zadovoljiti igranjem u Europskoj ligi.

Nogometaši Beneventa odigrali su 1-1 protiv Crotonea i tako si umnogome smanjili izglede za ostanak u elitnom razredu.

Sekude su dijelile Benevento od važne domaće pobjede. Nakon što je u 13. minuti Lapadul...

24. travanj 2024 15:52