Strani nogometšpanjolska

Modrić ne gubi nadu: I dalje smo u igri za naslov. Htjeli smo ovisiti sami o sebi, u tome nismo uspjeli, pa je sada čudan osjećaj

10. svibnja 2021. - 07:11

Nakon što su Real Madrid i Sevilla odigrali 2-2 u nedjelju navečer u španjolskom prvenstvu, hrvatski vezni nogometaš Ivan Rakitić rekao je kako će se njegova Sevilla u preostala tri kola boriti za naslov dok je Luka Modrić poručio kako se s Realom nada obrani pehara prvaka Španjolske.

Čini mi se da smo mi bili bliže pobjedi u ovoj utakmici. Odigrali smo odlično prvo poluvrijeme no oni su bili bolji u drugom dijelu. Borili smo se s jednom od najboljih momčadi u ligi, a upravo je to naš cilj, boriti se ravnopravno s najvećima", izjavio je 33-godišnji Rakitić.

On je u Madridu u 22. minuti asistirao Fernandu za 0-1, a Real je izjednačio u 67. minuti preko Marca Asensija. Rakitić je iz penala doveo Sevillu u novo vodstvo od 1-2 u 74. minuti.