Strani nogometinter se odvojio

Napoli pobijedio Milan u gostima, Ante Rebić ‘pocrvenio‘ u nervoznoj završnici utakmice

14. ožujka 2021. - 23:58

Nogometaši Napolija pobijedili su Milan s 1-0 (0-0) u posljednjoj utakmici 27. kola talijanske Serie A odigranoj na San Siru.

Pogodak vrijedan tri boda postigao je Politano u 49. minuti.

Hrvatski reprezentativac Ante Rebić ušao je u igru u 60. minuti i u 71. minuti odlično pucao glavom, ali je Ospina obranio njegov udarac pod gredu. U nervoznoj završnici utakmice, Rebić je zbog nesportskog ponašanja zaradio crveni karton.

Milan je ovim porazom ostao devet bodova iza vodećeg gradskog suparnika Intera koji je u nedjelju slavio s 2-1 na gostovanju kod Torina.

Svi golovi pali su u drugom poluvremenu. Inter je poveo u 62. minuti pogotkom Romelua Lukakua iz kaznenog udarca dosuđenog zbog prekršaja na Lautaru Martinezu. Torino je izjednačio u 70. minuti golom Sanabrije, a osmu pobjedu u ni...

20. travanj 2024 08:08