Strani nogomethrvat bez učinka

Nikola Vlašić igrao od 66. minute u porazu West Hama na gostovanju kod Brentforda

10. travnja 2022. - 17:32

Nogometaši Brentforda nastavili su pozitivan niz te su u 32. kolu engleske Premier lige svladali kao domaćini West Ham 2-0. U zadnjih pet ligaških nastupa Brentford je ostvario četiri pobjede.

Junaci pobjede bili su Mbeumo i Toney te je svaki od njih dvojice upisao po pogodak i asistenciju. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić za West Ham je u igru ušao u 66. minuti.

Leicester je također bio uspješan domaćin te je golovima Lookmana i Dewsbury-Halla pobijedio Crystal Palace s 2-1. Za goste je tek poraz ublažio Zaha.

Norwich je pred svojim navijačima s 2-0 bio bolji od Burnleyja. Golove su u derbiju začelja za Norwich dali Lees Melou i Pukki, no njihova je momčad i dalje posljednja na ljestvici.

28. travanj 2024 12:57