Nikola Vlašić ušao i zabio za preokret Torina, pogledajte lijep gol bivšeg igrača Hajduka

Piše Sport SD
6. studenog 2023. - 22:32

Torino je u posljednjoj utakmici 11. kola talijanske Serie A ugostio Sassuolo. Momčad koju s klupe vodi hrvatski stručnjak Ivan Jurić povela je već u petoj minuti kada je Sanabria zatresao mrežu za vodstvo domaćina.

Četiri minute nakon toga Ricci je morao izaći zbog ozljede, a Jurić je u igru ubacio Nikolu Vlašića koji je ovaj susret počeo s klupe. U 18. minuti gosti su stigli do izjednačenja. Na dodavanje Berardija zabio je Thorstvedt.

Rezultat se do poluvremena nije mijenjao i s 1:1 se otišlo na odmor. U drugom dijelu ponovno je u vodstvo došao Torino, a ovoga puta strijelac je bio hrvatski reprezentativac. Vlašić je primio sjajnu loptu koju mu je poslao Tameze izvukao se na stranu i iskosa pogodio za 2:1. Vlašiću je ovo prvi gol ove sezone.