Strani nogometkakav romantičar

Nogometaš na utakmici kleknuo da zaprosi djevojku, bezosjećajni zaštitar upropastio trenutak za pamćenje

Piše Sport SD
15. studenog 2022. - 21:30

Vladislav Šubovič, nogometaš bjeloruskog drugoligaša Smorgona, ovih dana je dospio u središte pažnje svjetske javnosti nakon što je na utakmici odlučio zaprositi svoju djevojku.

Smorgon je u 26. kolu drugog ranga bjeloruskog nogometa dočekao Volnu i bio je veliki favorit. Nakon što je u 49. minuti poveo sa 1:0, trener domaće momčadi je u 68. minuti u igru uveo 22-godišnjeg stopera Šuboviča kako bi učvrstio obranu, ali i kako bi on iznenadio svoju djevojku i zaprosio je tijekom susreta, prenosi Klix.ba.

Idealnu priliku za to Šubovič je dobio u 85. minuti kada je dosuđen penal za Smorgon. On ga je uspješno realizirao, a potom je zajedno sa suigračima krenuo prema aut-liniji i pozvao je svoju djevojku da siđe s tribine.

Ona se nije nadala da će je Vladislav zaprositi, a ...

29. travanj 2024 00:30