Strani nogometpremiership

Nogometaši Norwich Cityja prvi su put u ovoj sezoni izašli iz zone ispadanja: nestanak struje dodatno ‘zamračio‘ domaćem Watfordu lošu izvedbu

21. siječnja 2022. - 23:41

Nogometaši Norwich Cityja po prvi su put u ovoj sezoni izašli iz zone ispadanja u engleskoj Premier ligi zahvaljujući uvjerljivoj 3-0 (0-0) gostujućoj pobjedi protiv izravnog konkurenta za ostanak Watforda u prvom susretu 23. kola.

Goste je u prednost doveo Sargent atraktivnim udarcem u 51. minuti, no sudac Dean je prethodno neshatljivo propustio dosuditi prekršaj u napadu asistenta Pukkija koji je do lopte stigao odgurnuvši domaćeg braniča Samira.

U 61. minuti nestalo je struje na Vicarage Roadu pa je utakmica prekinuta na 10-ak minuta, a ubrzo nakon što su reflektori ponovno proradili domaćim navijačima se opet smračilo jer je Sargent svojim drugim golom u 74. minuti povisio na 2-0, da bi u 79. minuti Watford ostao i s igračem manje jer je isključen Dennis.