Strani nogometvažna utakmica

Olako pušteni talent Hajduka spasio bivšeg trenera Dinama od velike blamaže

Piše SPORT SD
14. srpnja 2023. - 09:29

Slovenski Maribor je kao veliki favorit sinoć dočekao maltešku Birkirkaru, ali su na kraju odigrali samo neriješeno, i to nakon što su Maltežani na poluvremenu vodili.

U 30. minuti goste je u vodstvo doveo Mbong, a Maribor je blamaže spasio bivši Hajdukov talent Ivan Brnić, u 66. minuti je iz kaznenog udarca zabio za konačnih 1:1. Slovenski klub će imati priliku popraviti dojam idući četvrtak u uzvratnom susretu.

Inače, trener Maribora je Damir Krznar, bivši trener Dinama koji je zagrebački klub vodio od ožujka do prosinca 2021. godine, a na klupi slovenskog prvoligaša je skoro godinu dana.

Za Maribor je debitirao i nekadašnji igrač Dinama El Arabi Hilal Soudani, ali je već krajem prvog poluvremena izašao iz igre zbog ozljede.

Brnićev gol i sažetak utakmice pogledajte OVDJE.

27. travanj 2024 18:47