Strani nogometšpanjolska

Prva gostujuća pobjeda Barcelone u sezoni, do tri boda došli su u finišu utakmice

27. studenog 2021. - 23:42

U posljednjoj subotnjoj utakmici 15. kola španjolske La Lige Barcelona je došla do prve gostujuće pobjede u novoj sezoni svladavši domaći Villarreal sa 3-1 (0-0).

Do vodećeg pogotka katalonska momčad je došla u 48. minuti, kad je odbijenu loptu nakon udarca Depaya u mrežu pospremio Frenkie de Jong. Bolju igru domaće momčadi u 76. minuti je okrunio Nigerijac Samuel Chukwueze pogotkom za izjednačenje na 1-1.

Gosti su u završnici utakmice ipak došli do tri boda. Memphis Depay je u 88. minuti iskoristio pogrešku obrambenih igrača Villarreala, zaobišao vratara Rullija i mirno poslao loptu u mrežu. Konačnih 3-1 postavio je u 94. minuti iz kaznenog udarca Philippe Coutinhno, nad kojim je i napravljen prekršaj za najstrožu kaznu.

Barcelona je već 15. dvoboj zaredom ostala nep...

26. travanj 2024 21:14