Rayo Vallecano iznenadio Barcelonu i slavio pred svojim navijačima

27. travnja 2023. - 06:54

Nogometaši Rayo Vallecana napravili su iznenađenje svladavši pred svojim navijačima vodeću Barcelonu sa 2-1 (1-0) u utakmici 31. kola španjolske LaLige.

Momčad iz Madrida se tako pridružila Realu i Almeriji, jedinim momčadima koje su u prvih 30 kola španjolskog prvenstva uspjele pobijediti katalonsku momčad.Alvaro Garcia je u 19. minuti doveo Rayo Vallecano u vodstvo, da bi njegov prezimenjak Fran Garcia povećao prednost domaćih na 2-0 u 53. minuti. Robert Lewandowski je u 83. minuti samo uspio ublažiti poraz Barcelone.

Rayo Vallecano je došao do 11. pobjede u sezoni i sa 43 boda zasjeo na osmo mjesto.

Katalonci su zahvaljući porazu Reala u Gironi ostali 11 bodova ispred najvećeg suparnika za naslov. Barcelona je na 76, Real Madrid na 65, a Atletico Madrid na 63 boda, nakon ...

21. lipanj 2024 22:10