Strani nogometgaze prema tituli

Rutinsko slavlje Bayerna: na gostovanju kod Herthe stigli do sedme pobjede u zadnji osam kola

23. siječnja 2022. - 20:08

U posljednjem susretu 20. kola njemačkog nogometnog prvenstva Bayern je na gostovanju u Berlinu pobijedio Herthu sa 4-1 ostvarivši sedmu pobjedu u zadnjih osam kola.

Bavarci su rutinski stigli do bodova u glavom njemačkom gradu. Po dva pogotka u svakom poluvremenu bila su dovoljna za uvjerljivo slavlje.

Bayern je poveo u 25. minuti golom Corentina Tolissoa, na 2-0 je povećao Thomas Muller u 45. minuti, treći gol je zabio Leroy Sane u 75. minuti, a Bayernovu priču zaključio je Serge Gnabry u 79. minuti. Konačnih 1-4 postavio je Jurgen Ekkelenkamp u 80. minuti.

U prvom nedjeljnom susretu RB Leipzig je pobijedio Wolfsburg sa 2-0, a drugi gol na utakmici zabio je hrvatski reprezentativac Joško Gvardiol.

Wolfsburg se dobro držao do posljednjih 15 minuta susreta kada je primio oba gola....

20. travanj 2024 07:46