Sedmi gol ove sezone: Rebić zabio u domaćoj pobjedi Milana

18. travnja 2021. - 15:29

U susretu 31. kola talijanskog nogometnog prvenstva Milan je na San Siru pobijedio Genou sa 2-1, a prvi pogodak za "Rossonere" zabio je hrvatski reprezentativac Ante Rebić.

Zanimljivo, bila je to utakmica u kojoj su nastupila čak četiri hrvatska nogometaša Rebić i Mario Mandžukić u domaćim redovima, te Milan Badelj i Marko Pjaca za Genou.

Milan je poveo u 13. minuti lijepim Rebićevim golom. Hrvatski reprezentativac je pogodio lijevom nogom s ruba kaznenog prostora u suprotni kut vratara Genoe, a bio je to njegov sedmi gol ove sezone.

Izjednačio je Mattia Destro u 37. minuti 11. golom ove sezone. Pogodak odluke zabio je Gianluca Scamacca u 68. minuti, ali u vlastitu mrežu.

Milan je izveo korner, a Scamacca je loše reagirao postigavši autogol. Napadaču Genoe u skoku je zasmetao Ma...

25. travanj 2024 23:42