Strani nogometnogometna europa

Šestica Cityja, rekordi sjajnog Haalanda, Liverpool sretno do bodova, Tudorova nova pobjeda, kiks Napolija

31. kolovoza 2022. - 23:51

U susretu petog kola engleskog nogometnog prvenstva Arsenal je pobijedio Aston Villu sa 2-1 upisavši i petu pobjedu, Manchester City je deklasirao Nottingham Forest sa 6-0, dok je Liverpool golom u sudačkoj nadoknadi porazio Newcastle United sa 2-1.

Londonski "Topnici" su nastavili sjajan niz na otvaranju sezone upisavši i petu pobjedu, ovoga puta srušili su Aston Villu sa 2-1.

Domaćin je poveo u 30. minuti golom Gabriela Jesusa, izjednačio je Douglas Luiz u 74. minuti, a samo tri minute kasnije Gabriel Martinelli je vratio Arsenal u vodstvo.

Aktualni prvak Manchester City je na krilima sjajnog Erlnga Haalanda deklasirao Nottingham Forest sa 6-0.

Mladi Norvežanin je postigao hat-trick u prvom poluvremenu utakmice postavivši dva nova rekorda Premier lige. Ovaj 22-godišnjak postao je ig...

17. lipanj 2024 04:39