Strani nogometLP kvalifikacije

Slovan porazio Zrinjski, Rendulića i ekipu čeka težak zadatak

25. srpnja 2023. - 23:55

U prvom susretu 2. pretkola Lige prvaka Zrinjski, kojeg vodi hrvatski stručnjak Krunoslav Rendulić, je u Mostaru izgubio od Slovana iz Bratislave sa 0-1.

Nakon što je u prvom pretkolu izbacio armenskog prvaka Urartu, Zrinjski protiv Slovana iz Bratislave traži nastavak pobjedničke serije u kvalifikacijama Lige prvaka.

Ove dvije ekipe igrale su i prošle godine, ali u play-offu Konferencijske lige, a Slovan je bio bolji nakon izvođenja jedanaesteraca. Slovaci su i ovoga puta bliže prolazu nakon gostujuće pobjede 1-0 izborene golom Sharanija Zubera u 53. minuti.

Zrinjski je nešto bolje otvorio susret, imao je zrelije prilike u prvom poluivremenu, ali nije bilo golova.

Gosti su poveli u nastavku iz prve prave prilike. Lucas Lovat je u 53. minuti ubacio, a Sharani Zuberi zabio glavom. ...

15. rujan 2024 03:53