Strani nogometDvije obrane Krula

Tottenham nije realizirao tri jedanaesterca: ‘fenjeraš‘ Norwich iznenadio u Londonu izborio plasman u četvrtfinale FA kupa

4. ožujka 2020. - 23:53

Nogometaši Norwich Cityja izborili su plasman u četvrtfinle engleskog FA kupa nakon što su na gostovanju u Londonu pobijedili Tottenham boljim izvođenjem jedanaesteraca sa 3-2 nakon što je utakmica završila 1-1.

Tottenham je poveo u 13. minuti preko Jana Vertonghena, a izjednačio je švicarski Hrvat Josip Drmić u 78. minuti.

Kako se rezultat više nije mijenjao, ušlo se u lutriju kaznenih udaraca, a u junaka se prometnuo nizozemski vratar Tim Krul koji je obranio dva udarca igračima Tottenhama. Nizozemac je zaustavio udarce Troyja Parrotta i Gedsona Fernandesa, dok je Erik Lamela pogodio okvir gola. U suparničkim redovima promašio je tek Kenny McLean.

26. svibanj 2024 02:24