Strani nogometborba za opstanak

Tri kluba su i dalje jedini ‘uljezi‘ u Ligama ‘petice‘: nemaju niti jednu pobjedu iako je prošla četvrtina prvenstva

1. prosinca 2021. - 14:21

Ni u četrnaestom pokušaju ove sezone nogometaši Newcastlea nisu ostvarili premijernu pobjedu u Premier ligi.

Odigrali su na domaćem terenu 1-1 protiv Norwicha. Već od devete minute su imali igrača manje, ali su i vodili do 79. minute. Tada su ipak primili pogodak za sedmi remi ove sezone. Uz to imaju i sedam poraza te su time ostali jedna od tri momčadi, u europskim Ligama petice, koja je i dalje bez pobjede.

Na sličnoj razini je Levante u španjolskoj Primeri (ima sedam remija i osam poraza), dok je najslabija momčad u najjačim europskim ligama njemački Greuther Fürth koji je samo jednom remizirao te izgubio čak 12 puta.

Unatoč novoj utakmici bez pobjede trener Newcastlea Eddie Howe optimistično gleda prema budućnosti.

- Mislim da smo danas napravili korak naprijed. Nismo p...

08. svibanj 2024 23:21