Osasuna povela preko Budimira, Atletico preokretom do pobjede. U zadnje kolo ulaze s dva boda prednosti pred Realom

16. svibnja 2021. - 21:55

Nogometaši Atletico Madrida preokretom su došli do domaće pobjede 2-1 nad Osasunom i od novog naslova prvaka, prvog nakon 2014., dijeli ih samo jedna pobjeda, jer u zadnje prvenstveno kolo ulaze s dva boda prednosti pred Real Madridom koji je u nedjelju s 1-0 slavio na gostovanju kod Athletic Bilbaa.

Na Wanda Metropolitanu je domaća momčad doživjela hladan tuš kad je u 75. minuti hrvatski reprezentativac Ante Budimir postigao vodeći pogodak za Osasunu. Bio je to jedan od dva šuta Osasune unutar okvira gola Jana Oblaka. Budimir je nakon pogotka zaradio žuti karton zbog nesportskog ponašanja, a potom ga je trener povukao iz igre.

Momčad Diega Simeonea je ipak u završnici utakmica okrunila nadmoć koju je imala svih 90 minuta. U 82. minuti je brazilski branič Renan Lodi izjednačio ...

19. travanj 2024 13:39