Strani nogometmoussa dembele

Ušao s klupe pa potopio Manchester City: Promijenila se atmosfera u svlačionici i mi smo danas vrhunska momčad

16. kolovoza 2020. - 12:04

Moussa Dembele, dvostruki strijelac za Lyon koji je u četvrtfinalu Lige prvaka svladao Manchester City s 3-1, istaknuo je da se promijenila atmosfera u svlačionici i da su danas vrhunska ekipa.

"Nije lako gledati utakmicu s klupe, ali zato kad dobijete priliku imate dodatni motiv da napravite nešto za ekipu. Meni je to uspjelo večeras. Također, treba reći da se je atmosfera u svlačionici promijenila i mi smo danas vrhunska ekipa", rekao je Moussa Dembele. On je u 79. minuti, četiri minute nakon ulaska u igru, pogodio za 2-1, a potom je u 87. minuti drugim golom potvrdio prolazak u polufinale.

"Nemate priliku igrati četvrtfinale Lige prvaka svaki dan, a meni se je sreća ponovno osmjehnula protiv Manchester Cityja. Prošle sezone zabio sam im tri gola u grupnoj fazi LP. Naš plasman u...

02. svibanj 2024 01:43