Strani nogomet‘jako je emotivan‘

Vlašić zabio za preokret, a hrvatski trener nakon pobjede pokazao srednji prst, samo je jedna stvar nejasna

Piše Sport SD
7. studenog 2023. - 08:47

Torino je na domaćem terenu svladao Sassuolo s 2:1 u 11. kolu Serie A. Trener pobjedničke momčadi, Ivan Jurić nije bio na klupi zbog crvenog kartona koji je dobio u sudačkoj nadoknadi prošlog kola. Hrvatski stručnjak pratio je utakmicu s tribina, a nakon posljednjeg zvižduka snimljen je kako pokazuje srednji prst, no nije jasno kome. Torino je s klupe vodio njegov pomoćnik Matteo Paro koji je komentirao Jurićevu gestu.

- Jako je emotivan, želio je proslaviti pobjedu. Gesta je emocionalna reakcija, ova mu je utakmica bila jako bitna. Inače se opusti na terenu. Ne odgovara mu što je iza stakla, rekao je Paro, prenosi Calciomercato.

Antonio Sanabria doveo je Torino u vodstvo u petoj minuti, a Kristian Thorstvedt izjednačio je u 18. Hrvatski reprezentativac Nikola Vlašić nije bio u početnom sastavu Torina, ali ga je Paro ubacio već u devetoj minuti umjesto ozlijeđenog Samuelea Riccija. Vlašiću je ovo bio 11. nastup i prvi pogodak u sezoni.

Torino je pobjedom došao na 12. poziciju talijanskog prvenstva s 15 bodova.

27. travanj 2024 15:49