Strani nogometliga prvaka

Zrinjski nije uspio, bilo je neizvjesno do zadnje sekunde, ali...

Piše Igor Marinović/SN
1. kolovoza 2023. - 22:48

Ispasti tri puta od istog protivnika u Europi nije lako progutati, a pogotovo kada ispadnete dvije godine zaredom i to na nesretan način. Ispadanje Zrinjskog od Slovana u 2. kolu kvalifikacija za Ligu prvaka ove godine nije bilo tako dramatično kao u play-offu Konferencijske lige prošle godine, kada je Slovan prošao golom škaricama u sudačkoj nadoknadi i jedanaestercima nakon toga, ali svejedno je bolno za mostarske navijače.

Naime, Slovan je slavio 1:0 u Mostaru i imao je 2:0 u uzvratnoj utakmici, ali dotad grogirani gosti probudili su se golom Hrvoja Barišića u 75. minuti i posve oživjeli golom Antonija Ivančića za 2:2 u 92. minuti, ali do potpunog preokreta nisu mogli. Tako Slovan nastavlja u Ligi prvaka i čeka hoće li mu protivnik biti Šerif ili Maccabi iz Haife, dok će Zrinjs...

28. rujan 2024 23:46