Više od sportaurenebesni video

Jedan navijač krivca za debakl Hrvatske pronašao je u svom televizoru, pogledajte kako ga je razbio u ključnom trenutku

Piše SPORT SD
16. lipnja 2024. - 10:05

Navijači Hrvatske bili su šokirani predstavom Dalićeve momčadi u teškom porazu od Španjolske na otvaranju Eura. "Vatreni" su u Berlinu poraženi s visokih 3:0 od Španjolaca, a to je razbjesnilo brojne fanove.

Kakva takva nada za Hrvatsku javila se u 78. minuti, kada je Bruno Petković izborio kazneni udarac i sam ga odlučio izvesti. No, Unai Simon mu ga je obranio, a onda je Dinamov napadač u nastavku akcije zabio gol, no VAR ga je poništio jer je Perišić, koji mu je asistirao, ranije utrčao u šesnaesterac.

To je jednom navijaču bila kap koja je prelila čašu, a krivca je pronašao u svom televizoru. U videu objavljenom na Facebooku koji je posato viralan, može ga se vidjeti kako je izašao iz kuće odjeven u dres reprezentacije te televizor bacio u vrt i zatim sjeo pred kuću s ogorčenim izrazom lica.