„Hegsethove kritike ne odnose se na Hrvatsku“, pohvalio se nekidan Ivan Anušić. U maniri poslušnog štrebera iz prve klupe, taj je student u trajnome zvanju, koji već 29 godina pokušava diplomirati, naglasio kako mi pokorno ispunjavamo svoje obaveze. "Potpuno podržavam SAD u stavu da Europa mora više sudjelovati u vlastitoj obrani, da se ne oslanja isključivo na SAD, što je dosad doista i bio slučaj“, dodao je naš ministar obrane.
Da je besmisleno oslanjati se na SAD, najbolje znaju bliskoistočne zemlje (Katar, Ujedinjeni Arapski Emirati, Saudijska Arabija, Bahrein, Kuvajt...) koje su benevolentno udomile američke baze, da bi se onda izložile teheranskoj osveti, a sad još trebaju sudjelovati u papreno skupoj obnovi razrušene iranske infrastrukture. Problem je, međutim, u...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....