Nikola Baraka novi je direktor Turističke zajednice Šibensko-kninske županije. Turističko vijeće od 11 članova na čelu sa šibensko-kninskim županom Paškom Rakićem, Baraku je izabralo u konkurenciji s dosadašnjim direktorom Krešimirom Šakićem i Jelenom Obratov iz Tisnog.
Ovaj 41-godišnji Šibenčanin široj javnosti je najpoznatiji kao svjetski putnik koji je proputovao više od 100 zemalja. Osim toga, poznat je i kao organizator Festivala putnika koji će ove godine u Šibeniku doživjeti 15. izdanje.
Sudeći prema reakcijama na društvenim mrežama, dobili ste puno poruka podrške nakon imenovanja na dužnost direktora županijskog TZ-a. Kakve su reakcije ljudi iz struke?
– Iskreno, i mene je ugodno iznenadila količina poruka, poziva, podrške i pozitivnih reakcija koje sa...
Za sudjelovanje u komentarima je potrebna prijava, odnosno registracija ako još nemaš korisnički profil....