StoryEditorOCM
ForumOTVORIO DUŠU...

Borisa Rogoznicu ponižava stavljanje u kontekst s bivšom ženom Doris Pinčić, našoj novinarki otkrio svoj novi biznis

Piše Lenka Gospodnetić/SD
2. srpnja 2023. - 22:29

‘Da nam bude lipo‘, naziv je skladbe kojom se predstavio glazbenik Boris Rogoznica.

To nije njegov prvi nastup na Splitskom festivalu, no realno se nadati nekoj - prvoj nagradi, čemu se on ne nada.

Zašto ne?

- Meni je nagrada već to što sam ovdje. Ovo je veliki nastup na važnoj pozornici - iskren je Boris, koji potpisuje i autorstvo festivalske pjesme.

Često spominjanje svog imena i djela u kontekstu bivše supruge Doris Pinčić, pak, naš sugovornik drži - ponižavajućim.

- Prošle su već tri godine od tog razvoda, a ja sam u glazbi godinama prije. Mislim da bi trebalo taj dio mog privatnog života zanemariti. I drugi se ljudi razvode - podsjeća Rogoznica.

image

Boris Rogoznica

Duje Klarić/Cropix

Njegovo je srce trenutno slobodno, no slobodnog vremena - baš i nema.

- Lani sam imao oko 120 nastupa, bilo ih je i po dva dnevno. I ovo ljeto i ostatak godine imam dosta svirki. Da bih izdržao taj tempo moram imati u sebi mir i radost. Naravno, tu I sama glazba pomaže  - s osmijehom će pjevač, koji se srdačno i s osmijehom odazvao našoj zamolbi za ćakulu.

Uz glazbu, kani se u budućnosti baviti i turizmom.

- Ponosan sam što sam s ocem uredio u rodnom Sukošanu staru kuću za odmor. Tamo s društvom i familijom idem čim ulovim nešto vremena - priča nam.

Nedavno je s prijateljicom bio u Madridu, kaže da je to jedan od brojnih manifesta "mješovitog" prijateljstva u njegovu životu.

- Jedna od frendica mi je osmislila i stajling za večeras - povjerava zgodni 36-godišnjak.

image

Boris Rogoznica

Duje Klarić/Cropix

Pitamo ga smeta li mu usporedba s Petrom Grašom što se tiče glazbenog senzibiliteta, ili pak to doživljava kao kompliment.

- Tko to ne bi doživio kao kompliment? On je sjajan muzičar, usporedba s njim mi imponira - otvoreno će Rogoznica, jedna od ovogodišnjih muških ‘festivalskih poslastica‘.

28. travanj 2024 13:27