SportSEDMI "ZADAR OPEN"

Najuspješniji bio STK Pag sa osvojena - četiri zlata!

Piše Ivica Gjergja
23. listopada 2024. - 18:48

U organizaciji zadarske STK Jadere održan je stolnoteniski turnir 7. "Zadar open", koji se tradicionalno održava povodom Dana obrane grada Zadra. Na turniru je sudjelovalo sedam klubova s preko 60 igrača, a natjecali su se u osam kategorija od najmlađih kadeta i kadetkinja do rekreativaca.

Nakon izlučnih natjecanja najuspješniji je bio STK Pag sa osvojena četiri zlata u kategoriji: najmlađe kadetkinje – 1. mjesto osvojila je Martina Celjenko, Najmlađi kadeti - 1.mjesto osvojio je Marko Cik, Mlađi kadeti - 1.mjesto osvojio je Frane Cvitković

Kadet i- 1. mjesto osvojio je Ivan Buljanović.

Drugi najuspješniji klub je STK Klek iz Ogulina s osvojenim jednim zlatom u kategoriji mlađi junior a osvojio ga je Tin Puškarić, a u drugim kategorijama osvojili su tri brončane medalje.

Treći na ovom turniru u mlađim kategorijama je domaćin STK Jadera s osvojenim 1. mjesto u juniorima Luka Vidović, a u mlađim juniorima srebro je pripalo Toniju Bariću.

U kategoriji seniora najuspješniji klub s najviše osvojenih medalja je STK Kaštela iz Kaštela. Osvojili su zlato, srebro i broncu i to redom zlato je osvojio Vatroslav Pensa, srebro je osvojio Mijo Olujić, broncu je osvojio Goran Dedić.

Na ovom turniru sudjelovao je veliki broj rekreativaca iz svih Dalmatinskih županija (Zadarska, Šibenska i Splitska). Najuspješniji rekreativac je Ivan Kusanović (Brač) s osvojenim 1. mjesto, 2-mjesto -Lisica Luka (Zadar), 3. mjesto - Tomislav Tomić (Zadar).