SportMODRIĆ IGRAO DO 81.

Neviđena drama u Sevilli: Rakitić zabio Realu, Ćaleta Car PSG-u, PSV uzeo kup nakon 10 godina

17. travnja 2022. - 23:40

Nogometaši Real Madrida napravili su veliki korak ka španjolskoj tituli nakon što su u gostima u 32. kolu Primere velikim preokretom svladali Sevillu s 3-2.

Domaći su poveli su u 21. minuti golom Ivana Rakitića iz slobodnog udarca s 16 metara, kada se razmaknuo živi zid Reala, a lopta prošla kroz njega i prevarila Courtoisa. Rakitiću je to bio sedmi gol u ove sezone, a samo četiri minute kasnije Erik Lamela je povećao na 2-0.

Real se ipak vratio i preokrenuo, a sve je počelo golom Rodryga u 50. minuti, nastavilo pogotkom Nacha u 83., da bi "joker" ove sezone Karim Benzema zabio u drugoj minuti sudačke nadoknade za slavlje Reala.

Luka Modrić igrao je do 81. minute, a Rakitić cijelu utakmicu.

Real ima 75 bodova, 15 više od Seville, Barcelone i Atletica, a dokraja je još šest kola.

1. Real Madrid 32 23 6 3 66:28 75

2. Barcelona 30 17 9 4 60:31 60

3. Atletico Madrid 32 18 6 8 59:39 60

4. Sevilla 32 16 12 4 46:25 60

5. Betis 32 17 6 9 56:37 57

6. Real Sociedad 32 15 10 7 32:30 55

7. Villarreal 32 13 10 9 51:31 49

8. Athletic Bilbao 32 11 12 9 36:32 45