SportLIGA PRVAKA

Nije im se svidio, Britanci kritizirali Gvardiola nakon utakmice u Bratislavi: To što radi momčadi stvara probleme

Piše SN
2. listopada 2024. - 08:36

Manchester City je u drugom kolu Lige prvaka stigao do prve pobjede. Na gostovanju u Bratislavi su s uvjerljivih 4:0 svladali domaći Slovan, donose Sportske novosti.

Marko Tolić je za domaćine igrao do 78. minute, a u istoj minuti je za Manchester City izašao Joško Gvardiol. Mateo Kovačić ovaj put nije ulazio u igru.

Manchester Evening News su Gvardiolu za nastup protiv Slovana dodijelili ocjenu sedam. "Siguran u zraku, pomogao je svojoj momčadi u obrani te se lakoćom pridruživao napadima", napisali su. Eurosport je Gvardiolu također dodijelio sedmicu, ali bez detaljnijeg opisa.

Joe Klamar/Afp

Ipak, britanski portal OneFootball nije bio toliko zadovoljan nastupom hrvatskog reprezentativca. Za Gvardiola su napisali kako je "bio dobar s loptom, ali je Slovan po njegovoj izgubljenoj lopti stvarao probleme po lijevoj strani". Nakon toga su naveli da ostavlja previše prostora u obrani.