SportSJAJNI REZULTATI

Sa Samoborske gore BK Posedarje vraća se bogatiji za čak 14 državnih medalja! Osvojili su pet naslova državnih prvaka!

Piše ZADARSKI.hr
23. rujna 2024. - 15:28

Sa Samoborske gore BK Posedarje vraća se bogatiji za čak 14 državnih medalja! Pet naslova državnih prvaka, šest državna doprvaka, te tri trećeplasirana.

U subotu su održane posljednje dvije utrke Nacionalnog prvenstva u organizaciji BBK Šišmiš Samobor. Na Žumberku su održane utrke Nacionalnog prvenstva u disciplinama MTB uspon i XCE (Cross-Country Eliminator).

Državni prvaci u MTB usponu su Marko Dežmalj (U9), Ana Brala (U11), Nicole Nižić (U13), Jelena Lipić (Kadetkinja) i Roko Doljanin (Junior). Državni doprvaci su Kristijan Brala (U9) i Jadran Peran (Veteran C), dok je Ivan Dežmalj (U9) osvojio broncu.

Medalje u disciplini XCE osvojili su srebrni Marko Dežmalj (U9), Lovre Juričević (U13), Nicole Nižić (U13) i Jelena Lipić (Kadetkinja), te brončani Kristijan Brala (U9) i Ana Brala (U11).

Nakon osvojenog XCO Kupa Hrvatske, biciklistički klub Posedarje se ove godine može pohvaliti i sa ukupno 30 državnih medalja! Nakon sezone iz snova sa pravom se možemo nadati tituli najboljeg biciklističkog kluba Hrvatske u 2024. godini.

23. rujan 2024 15:29