Velika pobjeda u Posedarju i „Vitezova“ četvrta uzastopna pobjeda!

Piše I. Gjergja
15. svibnja 2021. - 20:34

HV POSEDARJE – VODICE 3:0(2:0)

POSEDARJE – Igralište „Gordana Deme“. Sudac: Mateo Budić (Kaštel Gomilica). Pomoćnici: Taraš i Čalo.

Strijelci: 1:0 Pedišić (8), 2:0 D. Torbarina (44), 3:0 Brkić (90+3).

Najbolji igrač: Josip Jurjević (HV Posedraje).

HV POSEDARJE: Ivančić, Pedišić, Klanac (od 62. Ivandić), D. Torbarina, Rodić (od 62. Rončević), Smokrović (od 85. Kovač), Jurić, Brkić, Tokić (od 70. Surać), Jurjević, K. Torbarina (od 85. Pevalović). Trener: Josip Butić.

VODICE: Mihaljević, Spahija (od 33. Skočić), Sarić, N. Marić (od 46. Piližoto), Šare (od 77. Brnadić), I. marić (od 52. Bujas), Barišić, Munega (od 46. Jelić), Petričević, Martionović, Mena. Trener: marko Pinčić.

Nakon tri pobjede u nizu domaćini su sve učinili kako bi pobijedili i četvrtu. Bila je to tvrda, čvrsta i dosta borbena utakmica, a kao takvu su je prihvatili i gosti.

No, bilo im je uzalud jer su domaćini već u osmoj minuti pokazali tko je gazda u Posedraju, naime, jednu loptu je prihvatio Mario Pedišić i zakucao za vodstvo. Gosti pokušavaju poravnati, no, domaćini su u 44. minuti preko Domagoja Torbarine poveli sa 2:0, a tim se rezultatom otišlo na odmor. Treći zgoditak je pao u sudačkoj nadoknadi. Šteta je da nije bilo gledatelja pa da podjele sa igračima i strukom slast velike pobjede.

20. rujan 2024 11:29