Zadranima na konto legla tri boda - kako i ne bi s "tricom" Vukadinovića Ante!

Piše Ivica Gjergja
21. svibnja 2022. - 22:18

KAMEN – ZADAR 2:4 (1:3)

IVANBEGOVINA – Igralište Ivanbegovina. Sudac: Teo Pavić (Split). Pomoćnici: Lisica i Barić.

Strijelci: 1:0 Kovačić (7), 1:1 Vukadinović (9), 1:2 Vukadinović (33), 1:3 Jurić (40), 2:4 Klenak (47), 2:4 Vukadinović (58).

KAMEN: Barbić , Bartulović (od 90. Jonjić), Lasić (od 46. R. kujundžić), Kljenak, Kilić, Kovačić, Nenadić, Žužul (od 90. Vuković), Kujundžić, Mikulić, Ćelić. Trener: Goran Šušnjara.

ZADAR: Pinčić, Ćelić (od 75. Rokov), Iveljić, Jurić (od 87. Bačkov), Banaović, Vukadinović (od 87. Stojčević), Ćepo (od 75. Bačić), Jordan (od 90. Labus), Jerbić, Buljat, Pranić. Trener: Želimir Terkeš.

I u najavi susreta Zadrani su kazali da idu u Ivanbegovinu igrati svoju igru, napadačku, borbenu, uostalom onakvu kakvu prezentiraju u ovom prvenstvenu.

Iako su u sedmoj minuti primili zgoditak, trznuli su se, zaigrali dobro, povezivali akcije, a iz takve jedne mladi i nadareni napadač Ante Vukadinović je poravnao rezultat na 1:1 u devetoj minuti.

Isti igrač je do kraja poluvremena bio još jednom strijelac, a vodstvo je potvrdio Jurić u 40 minuti.

Ante Vukadinović je bio strijelac i trećeg zgoditka za Zadar, te se prometnuo u igrača utakmice, zasluženo, kao i pobjeda Zadra.

23. travanj 2024 16:32