Sport6. MEMORIJALNI JUDO TURNIR TAJMIR NOLA - KUP MAKARSKE 2017

Zadranima sedam odličja – Nora Zekanović zlatna!

Piše Ivica Gjergja
30. listopada 2017. - 20:38
Makarska2017

Na šestom Memorijalnom judo turniru Tajmir Nola - Kup Makarske nastupilo je 505 natjecatelja iz 33 kluba. Čast da nastupe na turniru imali su i članovi Judo kluba „Zadar" koje su vodili treneri Ante Zanki i Dragan Knežević, a nastupili je 12 natjecatelja.

Zadrani su bili uspješni i osvojili su jednu zlatnu, jednu srebrnu i pet brončanih medalja.

U konkurenciji dječaka i djevojčica do 14. godina zlatnu medalju osvojila je Nora Zekanović. Donatella Bajlo je osvojila srebrnu medalju, dok su Marko Vrkić, Josip Klarin i Frane Katačić osvojili brončane medalje.

U konkurenciji mlađih kadeta Nikola Mikin i Luka Mijić su osvojili brončane medalje. Za judo klub Zadar još su nastupili Đani Peričić, Donat Martinović, Fabijan Dražić, Roko Vulić i Stipe Mihatov, no ovaj put nisu „uzeli" odličje, ali su stekli veliko iskustvo, koje će im puno značiti za sljedeće njihovo natjecanje.

-Odrađenim i osvojenim u Makarskoj smo zadovoljni, kratko nam je kazao trener Ante Zanki.

02. srpanj 2024 05:37