Strani nogometliga prvaka

Asistencije Juranovića i Čolaka za prolaz u iduću rundu, Kiš ispao

27. srpnja 2021. - 21:45

Nogometaši Legije, Malmoa i Ferencvaroša izborili su plasman u 3. pretkolo Lige prvaka.

Nakon što je u Varšavi slavila sa 2-1, Legija je na gostovanju u Tallinnu pobijedila Floru sa 1-0 izborivši sraz sa zagrebačkim Dinamom u 3. pretkolu.

Pogodak odluke zabio je Rafael Lopes u 67. minuti na asistenciju hrvatskog reprezentativca Josipa Juranovića. U sudačkoj nadoknadi utakmice gosti su mogli i do drugog gola, no Luquinhas je pogodio prečku.

Dalje ide i Malmo koji je u Helsinkiju odigrao 2-2 protiv HJK-a obranivši tako 2-1 pobjedu iz prve utakmice.

Domaćin je poveo već u prvoj minuti golom Mire Tenha, no u 11. je izjednačio Anders Christiansen. Šveđani su u 76. okrenuli rezultat golom Veljka Birmančevića, kojem je asistirao Antonio Čolak. No samo dvije minute kasnije izjednačio je R...

26. travanj 2024 06:58